Par SAN

SAN app ir unikāla, planetāra mēroga papildinātās realitātes (AR) lietotne – lielformāta objektu un telpisku struktūru radīšanai un jaunu AR pasauļu veidošanai. Tā spējīga darboties ar simtiem kilometru lieliem GPS bāzētiem AR objektiem, kuri atbilst mēroga attiecībā 1:1 pret reālo telpu. Pārvietojoties ar lietotni SAN pa reālo telpu, skatītājs pārvietojas arī pa SAN app papildinātās realitātes telpu – identiskā mērogā un proporcijās.

SAN app objekti ir piesaistīti GPS koordinātēm. Tie ir redzami ar SAN app tikai to definētajā ģeolokācijā un atrodoties to darbības zonā. SAN app objekti un telpiskās struktūras var atrasties jebkur uz planētas Zeme. Tās var būt veidotas speciālai vietai, noklāt veselas pilsētas, veidot daudzu lietotāju daudzslāņainas, decentralizētas Metatelpu struktūras un jaunas AR pasauļu ekosistēmas.

Lietotni SAN var lejuplādēt www.san.land (App Store un Google Play). Lielizmēra telpas dizainu un objektus var pasūtīt SAN arhitektiem un dizaineriem, vai izveidot pašiem un iesūtīt SAN app veidotājiem (san.metaspace@gmail.com) ievietošanai lietotnē SAN.

SAN METATELPA

Pilsētu izmēros tiek veidotas arī kopējas SAN METATELPAS, kurās redzamas visas SAN objektu īpašnieku zonas, kas iezīmētas atbilstoši to ģeolokācijai. Ieejot katrā atsevišķā SAN objekta zonā, lietotnē atveras un ir redzami tikai konkrētās zonas objekti. Kopējā SAN METATELPĀ ir iespējams iekļaut, piemēram, pilsētas karti, iezīmētus pasākuma maršrutus vai kilometriem lielus informatīvos bannerus.